30.09.2021
vstupné 5,00 €, deti do 12 rokov majú vstup zdarma
vstupenky sú v predaji na stránke na GoOut.net alebo v pokladni Starej radnice
nádvorie Starej radnice

mmba@bratislava.sk

Z dôvodu náhlej choroby jedného z účinkujúcich sme boli nútení koncert Pjoniho na námestí Starej radnice odložiť na 30. septembra. Kúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Počúvaj! Pjoni v Starej radnici

Jonatán Pastirčák (Pjoni, Isama Zing) a jeho hostka a hostia – operná speváčka Eva Šušková, Martin „Majlo“ Štefánik a Robert Kolář – rozoznejú počas špeciálnej performance nádvorie Starej radnice.

Toto miesto v srdci Bratislavy je plné historických príbehov a kontextov. Hudobník a producent Pjoni sem s pomocou priestorového zvuku prinesie nový fiktívny príbeh – zvukovú mozaiku, ktorá nádvoriu vdýchne novú energiu.

Vstupenky nájdete na https://goout.net/sk/pocuvaj-pjoni-v-starej-radnici/szcubtr/

~~~

COVID INFO:
Podľa aktuálneho Covid automatu pre Múzeum mesta Bratislavy platí režim „Základ“, t. z. všetky osoby bez ohľadu na ich prípadné očkovanie, negatívny výsledok testovania alebo prekonanie ochorenia.
Zároveň dodržiavame povinnosť viesť zoznam účastníkov a uchovanie ich telefonického alebo e-mailového kontaktu po dobu 14 dní odo dňa konania podujatia.