23.07.2021
20:00
nádvorie Starej radnice
vstupné 20,00 €
Múzeum mesta Bratislavy
Múzeum mesta Bratislavy
+421 259 100 812
+421 259 100 847
mmba@bratislava.sk

OZNAM

Milí návštevníci, akceptujte všetky aktuálne hygienické nariadenia a počet návštevníkov stanovaný pre výstavné priestory.

Viva Musica!

Viva Musica! je neodmysliteľnou súčasťou leta v Bratislave a aj v roku 2021 prinesie to najlepšie z klasickej hudby v podaní výnimočných slovenských umelcov.

Huslista, aranžér a multiinštrumentalista Stano Palúch sa na slovenskej hudobnej scéne vyníma ako univerzálny hráč bravúrne sa orientujúci vo swingu, fusion, world music, ale aj v klasickej či ľudovej hudbe. Stabilne vystupuje so svojím Pacora triom a pre svoje mimoriadne umenie a univerzálnosť je vyhľadávaným partnerom mnohých slovenských a českých umelcov. Koncertoval vo väčšine štátov Európy a v USA, nahrával pre Český a Slovenský rozhlas, Slovenskú televíziu a ORF. Producentsky sa podieľal na viacerých albumoch slovenských a českých hudobníkov v oblasti world music. Je autorom hudby k väčšine predstavení SĽUK-u, autorom hudby k filmom (Chyťte ho, Ábelov čierny pes) a k divadelným predstaveniam (Slovenské národné divadlo, Komorné divadlo Martin) a vyhľadávaným aranžérom.

V rámci svojho autorského večera predstaví svoju tvorbu za účasti hostí ako Daniela Tomešová (spev), Eugen Vizváry (klavír), Marcel Comendant (cimbal), Peter Korman (kontrabas) a Michal Fedor (bicie).

Vstupné 20,00 €
Vstupenky v predaji cez sieť Ticketportal.
Viac na Viva Musica

 

Pozrite si tiež

#MuzeumMestaBratislavy