31.07.2021
20:00
nádvorie Starej radnice
vstupné 20,00 €
Múzeum mesta Bratislavy
Múzeum mesta Bratislavy
+421 259 100 812
+421 259 100 847
mmba@bratislava.sk

OZNAM

Milí návštevníci, akceptujte všetky aktuálne hygienické nariadenia a počet návštevníkov stanovaný pre výstavné priestory.

Viva Musica!

Viva Musica! je neodmysliteľnou súčasťou leta v Bratislave a aj v roku 2021 prinesie to najlepšie z klasickej hudby v podaní výnimočných slovenských umelcov.
Vladislav Šarišský sa hudobnej kompozícii sa venuje od útleho detstva, má za sebou mnohé skúsenosti so špičkovými orchestrálnymi telesami doma i v zahraničí a je autorom hudby k desiatkam divadelných inscenácií a filmov. Ako skladateľ, aranžér, klavirista či hráč na ústnu harmoniku figuruje na desiatkach albumov klasickej, jazzovej i populárnej hudby. Je považovaný za pokračovateľa hudobnej tradície Mariána Vargu, Mareka Brezovského a Deža Ursínyho. V rámci autorského koncertu na festivale Viva Musica! uvedie spolu so svojím Serenum Orchestra pod taktovkou Konstantina Ilievskeho výber z vlastnej komornej tvorby – skladbu ANieL, ktorá vznikla ešte za študentských čias, a skladby Black Swan a Formálna rozluka, ktoré napísal pre Ansámbel SO36 pod vedením Erika Rothensteina.

Vstupné 20,00 €
Vstupenky v predaji cez sieť Ticketportal.
Viac na Viva Musica

 

Pozrite si tiež

#MuzeumMestaBratislavy
Facebook Instagram Youtube