KARIÉRA

KARIÉRA

AKTUÁLNE PRACOVNÉ POZÍCIE

Staňte sa súčasťou MMB a histórie mesta!

Múzeum mesta Bratislavy (1868) je najstarším nepretržite pôsobiacim múzeom na Slovensku. Dokumentuje históriu Bratislavy od jej najstaršieho obdobia a rozsahom svojho zbierkového fondu – spravuje viac ako 120-tisíc zbierkových predmetov – patrí medzi najväčšie slovenské múzeá.
Pod správu MMB patrí deväť historických lokalít rôznych období, charakteru a významu: Expozícia dejín mesta v Starej radnici, Expozícia historických interiérov a vinohradníctva v Apponyiho paláci, Michalská veža, Hrad Devín, Antická Gerulata (od júla 2021 na zozname UNESCO), Múzeum farmácie v Lekárni U Červeného raka, Múzeum hodín v dome U Dobrého pastiera, Pamätný dom J. N. Hummela a Múzeum Arthura Fleischmanna. Súčasťou zbierkového fondu je aj rozsiahly súbor literárnych zbierok, ktorý tvorí pozostalosť Janka Jesenského a samostatná zbierka Literárny fond.

 

Aktuálne otvorené pracovné pozície:

ADMINISTRATÍVNY/A REFERENT/KA KANCELÁRIE RIADITEĽKY

HLAVNÁ ÚČTOVNÍČKA/VEDÚCA ODDELENIA, HLAVNÝ ÚČTOVNÍK/VEDÚCI ODDELENIA

REFERENT/REFERENTKA EKONOMICKÉHO ODDELENIA

ASISTENT*KA PREDAJA KAMENNEJ PREDAJNE MMB (SKRÁTENÝ ÚVÄZOK)

KONZERVÁTOR*KA KOVU (POLOVIČNÝ ÚVÄZOK)

TECHNIK SPRÁVY A ÚDRŽBY MÚZEA

 

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov či kandidátky.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte elektronicky na e-mail: hr@mmb.sk. Životopisy vyhodnocujeme priebežne alebo kým inzerát nestiahneme. 

Zvyčajne na naše pozície reaguje niekoľko desiatok uchádzačov. Na základe podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov či uchádzačky, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe a účasti na osobnom pracovnom pohovore.

Tešíme sa na vaše reakcie.