OZNAMY

OZNAMY

ZIMNÁ SEZÓNA LOKALÍT MMB

Apponyiho palác, Expozícia dejín mesta, Múzeum Johanna Nepomuka Hummela a Hrad Devín ostáva otvorený aj počas zimnej sezóny. Antická Gerulata, Múzeum hodín sú uzatvorené do 31. 3. 2023.

 

ZIMNÁ SEZÓNA NA HRADE DEVÍN

Milé návštevníčky, milí návštevníci, od 1.11. začína na Hrade Devín zimná sezóna prevádzky (uzatvorenie expozície a výstavy). Vstupné je jednotné 4 EUR/osoba, platné pre všetky osoby. Školské skupiny majú vstupné 2 EUR/osoba.  

 

STAVEBNÉ A SANAČNÉ PRÁCE NA HRADE DEVÍN 

Vo viacerých častiach Hradu Devín sme začali pracovať na statickom zabezpečení a konzervácii architektúr zrúcaniny. Ospravedlňujeme sa za dočasné zníženie návštevníckeho komfortu. Chránime kultúrnu pamiatku pre budúce generácie. Ďakujeme za pochopenie. Obnovu Hradu Devín realizujeme v rámci cezhraničného projektu s názvom Culture Across – Kultúrne mosty cez rieku Morava, spolufinancovaného z programu spolupráce Interreg Slovenská republika – Rakúsko. 

 

MICHALSKÁ VEŽA JE UZAVRETÁ 

Michalská veža je dlhodobo uzavretá z dôvodu rekonštrukcie. 

Projekt s oficiálnym názvom Rekonštrukcia a obnova NKP Bránová veža „Michalská brána“ je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.