OZNAMY

OZNAMY

APPONYIHO PALÁC JE ČIASTOČNE UZATVORENÝ

Apponyiho palác bude od 1. 8. 2023 čiastočne uzavretý z dôvodu prípravy novej výstavy. Expozícia vinohradníctva zostáva otvorená ako súčasť okruhu Stará radnica + Apponyiho palác. V rámci celého okruhu môžete navštíviť Expozíciu dejín mesta, Expozíciu vinohradníctva a nový výstavný projekt VyNIKAjú. Vstupenky nájdete v pokladnici Starej radnice. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti. Veríme, že sa máte na čo tešiť.

 

LETNÁ SEZÓNA V MMB

V sobotu 1. 4. 2023 sa v Múzeu mesta Bratislavy začína letná sezóna. Viac informácií nájdete na tomto mieste.

 

STAVEBNÉ A SANAČNÉ PRÁCE NA HRADE DEVÍN 

Vo viacerých častiach Hradu Devín sme začali pracovať na statickom zabezpečení a konzervácii architektúr zrúcaniny. Ospravedlňujeme sa za dočasné zníženie návštevníckeho komfortu. Chránime kultúrnu pamiatku pre budúce generácie. Ďakujeme za pochopenie. Obnovu Hradu Devín realizujeme v rámci cezhraničného projektu s názvom Culture Across – Kultúrne mosty cez rieku Morava, spolufinancovaného z programu spolupráce Interreg Slovenská republika – Rakúsko. 

 

 

MICHALSKÁ VEŽA JE DOČASNE UZAVRETÁ 

Michalská veža je uzavretá z dôvodu rekonštrukcie. 

Projekt s oficiálnym názvom Rekonštrukcia a obnova NKP Bránová veža „Michalská brána“ je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.