08.07.2024 - 09.08.2024
5. – 9. augusta
Stará radnica

zuzana.zahradnickova@mmb.sk

Aj tento rok pripravujeme pre malých bádateľov a bádateľky denný letný tábor, ktorý ponúkne bohatý program plný nových objavov a zážitkov.

DENNÝ LETNÝ TÁBOR V MMB

Základňou nášho dobrodružstva bude Stará radnica, odkiaľ sa vyberieme na objavovanie tajomných uličiek a poznávanie fungovania múzea. Spoznáme každodenný život šesťdesiatych rokov v Bratislave, prebádame tajomstvá mestských hradieb aj Michalskej veže, a prácu archeológov si vyskúšame až na okraji Rímskej ríše. Na záver tábora vytvoríme výstavu z predmetov a poznatkov, ktoré sme získali počas našich dobrodružstiev.

Prihlasovanie na tábor je od 1. marca 2024 spustené. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať múzejnú pedagogičku Zuzanu Zahradníčkovú na adrese zuzana.zahradnickova@mmb.sk. Kapacita táboru je obmedzená.

• Termíny: 8. – 12. júla a 5. – 9. augusta
  • Miesto tábora (základňa): Stará radnica
  • Určené pre deti vo veku 6 –10 rokov
  • Tábor je vedený múzejným pedagogickým tímom.
  • Cena za tábor: 150 € (v cene je zahrnutý program na 5 dní v rôznych lokalitách MMB, stravovanie, celodenný pitný režim, cestovné lístky)