Ateliér Múzeum má budúcnosť

+421 259 100 827 +421 917 617 780

martina.pavlikanova@bratislava.sk

Výtvarná súťaž „Namaľuj svoju obľúbenú hračku“ k výstave Ako sa hrali naši, ktorú vyhlásilo Múzeum mesta Bratislavy v spolupráci časopisom Slniečko, bola 30. 11. 2021 ukončená. Celkovo sa do nej zapojilo 290 detí 1. až 4. ročníka základných škôl z celého Slovenska.

Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu nie je možné, aby aktuálne zasadla odborná porota zložená zo zástupcov a zástupkýň Múzea mesta Bratislavy a časopisu Slniečko. Vyhodnotenie súťaže sa tak z 11. 12. 2021 presúva na január 2022 po zimných prázdninách.

Výhercov a výherkyne súťaže, ktorých budeme osobne kontaktovať, budú čakať oneskorené vianočné darčeky ceny, ktoré venovalo Múzeum mesta Bratislavy, časopis Slniečko a sponzor projektu spoločnosť WIKY veľkoobchod s hračkami, školskými a kancelárskymi potrebami.

Ako predvianočný darček vám predstavujeme sedem vybraných prác z 290 výtvarných diel zaslaných do súťaže. Výsledky súťaže budú zverejnené na webovej stránke múzea, jeho sociálnych sieťach, v časopise Slniečko a jeho webových stránkach a sociálnych sieťach.

Maximilián Branderský

Základná škola Mudroňová 83, Bratislava