10.07.2023 - 18.08.2023
14. – 18. augusta
Stará radnica

zuzana.zahradnickova@bratislava.sk

Tento rok sme si pre Vás pripravili letný denný tábor pre malých bádateľov a bádateľky, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o našom meste a jeho dejinách.

BRATISLAVSKÁ KRONIKA // denný letný tábor

Vyprav sa s nami na cestu časom a priestorom. Našou základňou bude Stará radnica, kde sa dozvieš čosi o jej tajomstvách a skrytých miestach, ale čakajú ťa aj výlety na ďalšie pamiatky múzea. Prejdeme si antické nálezy a preskúmame tábor a predmety rímskych vojakov. Zdoláme vrchol stredovekých mestských veží a pozrieme sa na vývoj mesta z nadhľadu. A aby toho nebolo málo, objavíme aj zákutia hradu Devín spolu s jeho bohatou históriou. Všetky tieto dobrodružstvá si spíšeme a na záver vytvoríme vlastnú mestskú kroniku.

-------------------------

Termíny: 10. – 14. júla (pondelok až piatok) a 14. – 18. augusta (pondelok až piatok)

Čas príchodu (preberania detí): 8:00 – 8:30

Čas odchodu (odovzdávania detí): 16:00 – 16:30

Miesto tábora (základňa): Stará radnica, Radničná ulica č.1

Počet detí: 16

Vek detí: 6-10 rokov

Tábor je vedený odbornými múzejnými pedagogičkami a pracovníčkami MMB.

Cena: 140 €

V cene tábora je pre deti zabezpečený pitný režim, strava (desiata, obed, olovrant), cestovné náklady a pomôcky.

Prihlasovanie už čoskoro cez GoOut.net:  https://goout.net/sk/bratislavska-kronika/ezcgsjh/?fetchFresh=true.

Storno podmienky:

Podmienky pre odstúpenie od zmluvy o dennom tábore, vrátenie už zaplatenej ceny a zaplatenie storno poplatkov sú nasledovné:

a) Odstúpenie bez storno poplatku: do 30 dní pred termínom prvého dňa tábora vrátane. Platba za tábor bude vrátená do 14 dní od odstúpenia.

b) Odstúpenie so storno poplatkom vo výške 50 % z ceny za tábor: v lehote do 7 dní pred termínom prvého dňa tábora vrátane. Zvyšná časť už zaplatenej ceny za tábor bude vrátená.

c) Odstúpenie so storno poplatkom 25% z ceny za tábor z dôvodu vážneho zdravotného stavu prihláseného dieťaťa v lehote min. 1 deň pred termínom prvého dňa tábora. Vážny zdravotný stav je potrebné preukázať lekárskym potvrdením. V prípade, že počas trvania denného tábora dôjde k jeho prerušeniu z dôvodov na strane Objednávateľa, nevzniká Objednávateľovi nárok na vrátenie pomernej časti ceny za denný tábor, a to ani v prípade, že dôvodom odchodu je ochorenie dieťaťa.

d) V prípade, ak máte záujem o vystavenie faktúry za účasť dieťaťa v detskom tábore je potrebné nás o tom informovať pred uskutočnením platby na uvedenom kontakte.