30.05.2024 - 31.12.2024
Stará radnica
Primaciálne námestie 3

kut@mmb.sk

Kút.museum shop je inovatívny koncept kamennej predajne v priestoroch Múzea mesta Bratislavy, ktorého historická genéza priamo ovplyvňuje náš génius loci a dodáva nám jedinečný charakter.

Naši návštevníci u nás nájdu knižný výber súčasnej literatúry zameranej na mestské témy, reportážnu aj detskú literatúru a taktiež literatúru spojenú s výstavnými projektmi múzea. Okrem kníh je naša ponuka sortimentu rozšírená o suveníry a autorský dizajnový tovar.

Našou úlohou je pokračovať v rozvoji múzea ako otvorenej, inkluzívnej a najmä kultúrnej inštitúcie a taktiež vo vytváraní spoločnej platformy pre lokálnych umelcov, komunity a združenia. V neposlednom rade je našou snahou aj rozširovanie marketingových aktivít, ktoré posilnia značku a poslanie samotného múzea.