Prehliadka sa začne o 16:30
Výstavná sieň MMB (stretnutie na nádvorí Starej radnice)
Stará radnica
Vstupné: 2,00 €
(vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji cez GoOut.net aj v pokladni Starej radnice)

Vstup na podujatie, ako aj do priestorov Múzea mesta Bratislavy, bude povolený len osobám v režime OTP (očkovaní/testovaní/po prekonaní covidu). Výnimku majú deti do 12 rokov.

Kurátorka Marta Janovíčková prezradí návštevníkom a návštevníčkam zaujímavosti o historických hračkách určených pre malé gazdinky.

Dozviete sa, ako sa menilo zariadenie nielen malých kuchyniek, ale aj klasických kuchýň od konca 19. do konca 20. storočia. Okrem nábytku na výstave nájdete aj rozličné kuchynské riady, rôzne náčinie či sporáky, no takisto honosné jedálenské, kávové alebo čajové servisy z porcelánu.

Vstupenky sa dajú v predpredaji zakúpiť cez stránku GoOut.net aj v pokladni Starej radnice.

Súvisiace udalosti