25.09.2021
Program sa uskutoční od 11.00 do 17.00
Vstupné: deti 3,00 €; dospelý s dieťaťom 0,00 €; dospelí 2,00 €
Stará radnica
Program sa bude odohrávať vo výstavnej sieni Starej radnice a Ateliéri Múzeum má budúcnosť

ateliermmb@bratislava.sk

Vstup do priestorov Múzea mesta Bratislavy bude povolený len osobám v režime OTP (očkovaní/testovaní/po prekonaní covidu). Výnimku majú deti do 12 rokov.

Ako sa hráme my // Hravá chémia – polarizačný kaleidoskop

Voľnočasový sobotný program pre tých, ktorí radi vymýšľajú, robia pokusy a počúvajú príbehy o hračkách v rámci výstavy „Ako sa hrali naši…“

Venovať sa vám budú autorky interaktívnej časti výstavy Beáta Husová a Martina Pavlikánová spolu s mačkou Malvínou.

Navyše sa spojili s dospelými, ktorí sa nezabudli hrať, a dohodli stretnutie s pedagogičkou Luciou Dovalovou zo ZŠ a MŠ Badín.

V rámci workshopu si nielen overíme vedomosti z chémie a fyziky, ale vytvoríme aj vlastnú hračku – kaleidoskop. Oplatí sa prísť medzi nás.

Program

• Komentované prehliadky vo výstavnej sieni v Starej radnici na výstave Ako sa hrali naši...

od 11.00 / každú celú hodinu / max 15 osôb

• Hravá fyzika v Ateliéri Múzeum má budúcnosť je len pre vopred prihlásených návštevníkov

Hláste sa na adrese: martina.pavlikanova@bratislava.sk

V každej skupine môže byť max. 6 detí + dospelý / rodič, starý rodič.

Začiatky ateliérov 13.00 / 14.00 / 15.00 / 16.00

Súvisiace udalosti